Noti – panele akustyczne
16314
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16314,bridge-core-2.8.6,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-27.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15359
Category
Panele akustyczne

Noti – panele akustyczne

Kolekcja Meno to uniwersalna oferta z kategorii rozwiązań dekoracyjnych i akustycznych.

Składa się ona z paneli o różnych głębokościach, wykonanych na bazie kształtów opartych na klasycznej geometrii: półokręgach, kwadratach, prostokątach.

Panele zmniejszają hałas i podźwięk nie tylko dzięki użytym materiałom pochłaniającym fale akustyczne. Zmienna głębokość paneli pozwala budować układy o różnym nachyleniu fragmentów powierzchni. Umożliwia to rozproszenie fal dźwiękowych, co przekłada się korzystnie na wymaganą akustykę.

Kolekcja Meno oprócz swoich właściwości zmniejszających hałas i podźwięk w pomieszczeniach, nadaje kreatywnego charakteru wnętrzom. Duże gabaryty modułów sprawdzą się na większości powierzchni ścian współczesnego biura, małe udekorują mniejsze pomieszczenia mieszkalne i apartamenty.

Klasa pochłaniania dźwięku A według PN-EN ISO 11654:1997 oraz PN-EN ISO 354:2005.

Więcej na : https://www.noti.pl/meble/kolekcje/meno